A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Повернутись на головну сторінку

Стартувало оцінювання ефективності роботи антикорупційних уповноважених за новою Методологією

Стартувало оцінювання ефективності роботи антикорупційних уповноважених за новою Методологією

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало оцінювання ефективності роботи антикорупційних уповноважених. Оцінювання здійснюється за новою Методологією з оцінки ефективності роботи уповноважених підрозділів та охоплює уповноважених організацій публічної сфери, тобто визначених ч. 1 ст. 13 Закону України “Про запобігання корупції”.

Методологія передбачає визначення рівня ефективності на основі аналізу наданої уповноваженими інформації за результатами своєї діяльності за рік. Таким чином, цього року оцінюється діяльність уповноважених у 2023 році.

Мета оцінювання ефективності – надати уповноваженим зворотний зв’язок щодо їх роботи за рік, виявивши потенційні точки для зростання і кращі практики, а також представити їх громадськості.

Результатом оцінювання є звіт щодо оцінки ефективності, який містить:

  • оцінку (“відмінно”, “добре”, “задовільно”, “незадовільно”);
  • кількість набраних балів у відсотках (до 100%);
  • задекларований уповноваженим стан виконання його завдань;
  • результат верифікації наданої уповноваженим інформації;
  • висновки та рекомендації щодо поліпшення роботи.

Довідково: Оцінювання ефективності діяльності уповноважених належить до повноважень Національного агентства відповідно до п. 11 ч. 1 ст. 11 Закону України "Про запобігання корупції" та проводиться згідно з Методологією, затвердженою наказом Національного агентства від 01.08.2023 №164/23.

На сьогодні Національне агентство провело оцінку ефективності уповноважених окремих Міністерств та ініціювало оцінювання в центральних органах виконавчої влади. Загальна статистика і звіти щодо оцінки ефективності доступні на Порталі доброчесності за посиланням.

контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр
65534-65534