A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Повернутись на головну сторінку

НАЗК разом з партнерами запустили чат-бот, який допоможе уповноваженим мінімізувати корупційні ризики під час вступної кампанії

НАЗК разом з партнерами запустили чат-бот, який допоможе уповноваженим мінімізувати корупційні ризики під час вступної кампанії

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) продовжує працювати над забезпеченням прозорості та доброчесності вступної кампанії 2022.

НАЗК у співпраці з Асоціацією юридичних клінік України створили інформаційний чат-бот «Вступ без хабарів» (@VstupBezHabarivBot).

Чат-бот має функціонал для антикорупційних уповноважених закладів вищої освіти та допоможе швидко знайти детальний опис корупційних ризиків і заходи для їх мінімізації.

Платформа чат-боту розміщена у Telegram, що робить його легким у використанні.

За допомогою чат-боту уповноважені закладів вищої освіти зможуть швидко знайти детальний опис і заходи впливу на корупційні ризики вступної кампанії 2022, які стосуються:

– організації вступної кампанії;

– впливу на адміністрацію чи приймальну комісію;

– внутрішні вступні випробування;

– фальсифікацію результатів оцінювання, мотиваційного листа/співбесіди;

– плагіат та компіляцію;

– інші порушення.

Також уповноважені можуть скористатися опцією онлайн-консультування, щоб швидко зв’язатися з НАЗК у разі виникнення додаткових запитань.

Чат-бот розроблений Асоціацією юридичних клінік України у співпраці з Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр