A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Повернутись до каталогу

Неоприлюднення всіх додатків до договору, зокрема кошторисної документації при закупівлі робіт (послуг) з ремонту/будівництва та неоприлюдення звіту про договір про закупівлю при здійсненні закупівлі без використання електронної системи.

Низький
рівень ризику
Дата перегляду ризику: 27.01.2023 року
ОПИС РИЗИКУ:

Відсутність у вільному доступі кошторисної документації обмежує контроль за якістю виконання договору, його вартістю та потенційним завищенням ціни будівельних матеріалів, робіт у змові недоброчесних посадових осіб із постачальником. Крім того, посадові особи замовника можуть приховувати умови договору, укладеного за результатами закупівлі без використання електронної системи, яка є неконкурентною процедурою закупівлі, в умовах попередньої змови посадових осіб замовника та постачальника.

Джерела ризику

Недостатній контроль за діями посадових осіб, відповідальних за організацію та проведення закупівель

Стратегічні наслідки

Втрата довіри громади до органу

Розтрата  бюджетних коштів

Корупційні наслідки

Притягнення до юридичної відповідальності посадових осіб органу за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень

СПОСОБИ МІНІМІЗАЦІЇ РИЗИКУ
Нормативні

Розробити та прийняти внутрішню політику, згідно з якою здійснювати контроль структурним підрозділом замовника за оприлюдненням договору, укладеного за результатами закупівлі без використання електронної системи.

Процедурні

Моніторинг укладених договорів для контролю за повнотою публікації усіх додатків.

При закупівлі робіт (послуг) з ремонту, будівництва, реконструкції – контроль за розробкою проектно-кошторисної документації (верифікація заявленого обсягу робіт, перевірка розробленої проектно-кошторисної документації іншими структурними підрозділами замовника).

Аудит проведених органом процедур з метою виявлення фактів неоприлюднення звіту про договір про закупівлю.

Індикатори виконання плану дій

Розроблено внутрішню політику.

Здійснено контроль за розробкою проектно-кошторисної документації шляхом верифікації заявленого обсягу робіт, перевірки розробленої проектно-кошторисної документації іншими структурними підрозділами замовника при 100% закупівлі робіт (послуг) з ремонту, будівництва, реконструкції.

Здійснено аудит 100% проведених раніше процедур з метою виявлення фактів неоприлюднення звіту про договір про закупівлю.

Відповідальний суб’єкт
Органи місцевого самоврядування
Потреба у фінансових витратах
НЕ ПОТРЕБУЄ
Підтвердження існування ризику
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр
65534-65534