A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Повернутись до картки ризику

Зловживання при видачі спецдозволів для зняття та перенесення родючого шару ґрунту

СУДОВІ РІШЕННЯ
За версією слідства, службові особи Софіївсько-Борщагівської сільської ради, відділу Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та відділу містобудування та архітектури, з метою одержання неправомірної вигоди, всупереч інтересам служби та в інтересах третіх осіб, всупереч вимогам чинного законодавства України прийняли низку управлінських рішень щодо двох земельних ділянок, оціночною вартістю понад 2 млн грн, які дали змогу здійснити зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельної ділянки без отримання у встановленому законом порядку спеціального дозволу. Таким чином, службові особи здійснили незаконне заволодіння ґрунтовим покривом земель, а також умисно допустили порушення правил екологічної безпеки, унаслідок чого спричинено екологічне забруднення територій та водних ресурсів, що розташовані у Києво-Святошинському районі Київської області. Розслідування триває.
СУДОВІ РІШЕННЯ
Заступник Голови Державної інспекції сільського господарства України в Кіровоградській області, будучи службовою особою, одержав від виконавчого директора ТОВ ВКФ «Велта» неправомірну вигоду в розмірі 357 000, 00 грн., за отримання дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву із земельної ділянки площею 1 га та 50 га (загальна площа 51 га).
Прокуратура Волинської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинене виконувачем обов’язків директора державного підприємства «Волинський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» підбурювання до надання керівником одного з волинських акціонерних товариств неправомірної вигоди службовим особам Головного управління Держгеокадастру у Волинській області. З початку лютого до 4 березня 2019 року посадовець всіляко намагався переконати керівника господарського товариства, що питання погодження, видачі та підписання дозвільних документів на зняття та перенесення ґрунтового покриву земельної ділянки, важливе для господарської діяльності товариства, не вирішиться без надання 70 тис. грн. у якості "подяки" посадовцям Головного управління Держгеокадастру в області.
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр
65534-65534